Kredyt na samochód 50 000 złotych na 72 miesiące.

Administrator | | Mar 7, 11:02 am

Kredyt samochodowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Sprawdzenie ofert kredytu samochodowego zaczniemy od propozycji przygotowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie nominalne w ramach tego kredytu wynosi 4,49% w skali roku. Można znaleźć kredyty samochodowe z mniejszym oprocentowaniem, ale tutaj mamy zerową prowizję za udzielenie nam takiego kredytu. Oprocentowanie jest jedynym kosztem zobowiązania. W ofercie tej dostępna jest kwota kredytu od 10 tysięcy złotych do maksymalnie 500 tysięcy złotych. Zobowiązanie można rozłożyć na raty od 1 miesiąca do maksymalnie 96 miesięcy. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jaką oferuje nam Bank BGŻ BNP Paribas wynosi 4,58% w skali roku. W tym banku będziemy każda z 72 rat będzie po 793 złote. Całkowita kwota jaką przyjdzie nam spłacić będzie równa 57 130 złotych. Oznacza to, że kredyt będzie nas łącznie kosztował 7 130 złotych.

Kredyt samochodowy w mBanku.

Kredyt samochodowy oferowany przez mBank ma oprocentowanie nominalne w wysokości 5,39% w skali roku. Za udzielenie zobowiązania bank pobiera prowizję w wysokości 0,00%, co ma duże znaczenie, bo nie powiększa kosztów związanych z kredytem. Kwota kredytu samochodowego jaką udostępnia mBank to kwota od 10 000 złotych do 400 000 złotych. Można spłacić zobowiązanie w maksymalnie 120 ratach. Jest to bardzo długi okres kredytowania dzięki czemu będziemy mogli tak dopasować wysokość rat miesięcznych, aby kredyt można było jak najłatwiej spłacić. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania ma tutaj wartość 5,53% w skali roku. Jak widać koszta związane z kredytem samochodowym są o wiele niższe niż koszta kredytów gotówkowych. Dlatego też, jeżeli pieniądze chcemy przeznaczyć na kupno pojazdu lepiej będzie się opłacało wziąć typowy kredyt samochodowy. W naszym przypadku raty miesięczne będą po 814 złotych. Od kwoty 50 000 złotych na okres 72 miesięcy zapłacimy koszt kredytu w wysokości 8 632 złotych.

Kredyt samochodowy w Getin Banku.

Oprocentowanie nominalne kredytu samochodowego oferowanego przez Getin Bank wynosi 4,49% w skali roku. Co do prowizji za udzielenie kredytu Getin Bank z niej rezygnuje, co ma znaczenie. Zawsze taka prowizja zwiększa koszty kredytu. Minimalna kwota jaką można pożyczyć to 10 000 złotych, zaś maksymalna wynosi aż 300 000 złotych. Getin Bank umożliwia zaciągnięcie kredytu samochodowego i rozłożenie go na okres spłaty wynoszący od 1 miesiąca do nawet 144 miesięcy. Bez wątpienia jeżeli chodzi o długość okresu kredytowania ten bank proponuje chyba najdłuższy na rynku. Standardowo maksymalny okres spłaty kredytów samochodowych wynosi 120 miesięcy, a tu mamy nieco więcej. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi tu 4,58% w skali roku. Co miesiąc będziemy wpłacać do banku raty w wysokości 793 złotych. Kwota łączna jaką oddamy do banku będzie wynosiła 57 130 złotych, co daje nam całkowity koszt kredytu w wysokości 7 130 złotych. Patrząc na wszystkie trzy oferty, propozycja mBanku jest najdroższym rozwiązaniem.

Stworzone przez ŁatwaGotówka